PIRTIS moterims

50,00 

Teka kaime laikas greičiau už mūsų upę Novą. Mažyčiais pumpuriukais galvą kelia šių metų pavasaris. Katinukai prieš saulutę šildosi, sula teka, paukščiukai naujienomis vis drąsiau dalinasi, o jau gervių giesmėmis bene mėnesis laiko mėgaujamės…
Kitą savaitę kaiman Pavasario lygiadienis atkeliaus. Sakoma, su juo visi gyvi žemės padarai iš žiemos migio galutinai kyla, dulkes nuo kailio valosi, kaulus mankština. Laikas ir mums ne tik namus išsikuopti, gavėnios pasninku pilvą atlaisvinti, bet ir kūną nuprausti, makaulę pravalyti, kad kvėpuoti taptų lengva, kad pavasario stiprybe galėtum užsipildyti, kad svajos ir gražios mintys galvon pargrįžtų.
Tos dienos proga kuriu pirtį moteriškos giminės atstovėms.
Vakare, po darbų, kad visos apsitriūsusios galėtų stebuklingą vakarą sau pasidovanoti. Katros buvę, tos žino – bus paprastai, bet ne prastai. Parskrisite namo naktį, tad perspėkite šeimynykščius, kad paieškos neskelbtų.
Trumpai drūtai – kviečiu aštuonias paukštes savo pirtin kovo 20 dieną 18 val. Pasiimkite su savimi tai, kas manote, kad pirtyje reikalinga. Ko neturėsite – čia rasite.
Suvirpėjo širdelė? Nori? Atskrisk! Prieš tai elektroniniu karveliu žinutę atsiųsk, kad vieta tau ant pirties laktos palikčiau 😃.

Pasiimkite viską, kas manote, kad pirtyje reikalinga, o ko neturėsite, rasite čia.

Daugiau informacijos apie pirtį – Baltiška pirtis

Tel.: +370 686 30759

Pasirinkite dalyvių skaičių

Neturime