Baltiška pirtis
Tai viena iš mūsų vedamų pirties programų. Jos metu supažindinsime su senosios pirties lankymo tradicijomis ir papročiais. Nukeliausite į laikus, kuomet ėjimas į pirtį buvo sakralus – apgaubtas pagarba, ritualais ir prosenelių išmintimi, kai pirtis lydėjo žmogų nuo pat gimimo iki iškeliavimo į Paukščių taką. Senoliams pirtis buvo lyg šventykla, kur žmogaus ne tik kūnas, bet ir dūšia nusiprausdavo, pailsėdavo ir iš naujo atgimdavo. Lengvai ir paprastai Jus lydėsime vakaro metu po šį pamirštą, bet iš naujo atgimstantį Lietuvišką pirties pasaulį
Diena sodyboje
Norite vieni, ar su kolegomis ir draugais, ramiai praleisti dieną kaime? Sodyba bus Jūsų! Tik primename, kad triukšmingos šventės su muzika ir alkoholiu, pas mus nevyksta. Sodybos teritorija Pavėsinė su stalais Jauja su laužu (2 val.) Pasirinkta edukacija, pagal pageidavimą ir galimybes Sukrauta laužavietė lauke ir arbatos katilas Pasibuvimo trukmė 6 val. (atvykimas ir išvykimas).
Vakaras prie laužo Jaujoje
Ar teko praleisti naktį jaujoje? Lietuvių liaudies tautosakoje jauja minima kaip įvairių dvasių ir velnių buveinė. Ar tai tiesa? Įsitikinsite patys Degantis laužas, gamta, tyla, žvaigždėtas naktinis dangus. Tai nepakartojamas potyris – pabandykite ir turėsite išskirtinių prisiminimų visam gyvenimui. Puiki vieta pajusti draugijos artumą ir užmegzti nenutrūkstamą ryšį visam draugų ar kolegų būriui!
Kubilas
Kubilas skirtas ne tik vynui laikyti ar kopūstams rauginti. Siūlome vis labiau Lietuvoje ir Šiaurės Europoje populiarėjančią pramogą – maudynes kubile, kitaip vadinamoje japoniškoje vonioje („ofuro“). Tai ne vieną šimtmetį skaičiuojanti ir gilias tradicijas turinti procedūra, skirta ne tik kūno prausimui, bet ir šiltam laiko praleidimui su artima kompanija. Kubilas puikiai ,,nuramina” rūpesčių, streso, greito gyvenimo tempo nuvargintus žmones.
Mergvakaris, pagal senąsias tradicijas
Mergvakaris – vienas svarbiausių moters gyvenimo įvykių, paskutinis jaunosios apsisprendimo vakaras. Seniau į jį rinkdavosi artimiausios moterys: seserys, draugės, mamos, tetos, – taip ir kilo pavadinimas „mergvakaris“. Šis susibūrimas dar buvo vadinamas pintuvėmis, vakarynomis, prieveseliu. Pagal senolių tradicijas, vestuvių išvakarėse, merginos maudydavęsi pirtyje. Pirtis visada buvusi sakrali, moteriška vieta.